Blog

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Yün Halı Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

Halı Yıkama işlemleri birbirinin aynısı gibi gözükse de halınızın cinsine,lekenin türüne göre özel yıkama işlemleri uygulanmalıdır.

Yün halıların yıkama işleminde önemli olan ipliğinin cinsi ve halı boyasının kimyasal mı yoksa kök boyası mı olduğudur.

Yün Halı yıkama‘da yünlü tekstil ürünleri için özel deterjanlar kullanılmalıdır. Halılar elde yıkanmamalı profesyonel halı yıkama şirketlerinde yıkamaya verilmelidir.

Yün Halınızın içinde tozların birikmemesi için her gün elektrik süpürgesi ile süpürmeniz tavsiye edilir.  Islanan yün halılar için çok fazla baskı uygulamadan hemen müdahale edebilirsiniz. Temiz bir bezle bastırmadan sıvıyı emdirin, halıyı silmeniz gerekirse çok fazla ıslatmayın, sıcak su kullanmayın ve direkt gün ışığında kurutmayın.

Gürsa Halı Yıkama’ya yün halılarınızı gönül rahatlığı ile yıkama yaptırabilirsiniz.

En son teknolojiyle üretilmiş Tam Otomatik Toz Alma Makinaları,Otomatik Halı Yıkama Makinaları, Otomatik Santrifüj Makinaları, Otomatik Hav Alma ve Paketleme Makinaları, deneyimli kadromuz ve kaliteli halı şampuanlarımız ile,Arnavutköyde’de 1000 m2 kendi arsamızda, ücretsiz servisimizle 4 mevsim birinci sınıf hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama da ilk tercihiniz Gürsa Halı Yıkama fabrikası gibi tam donanımlı bir yıkama fabrikası olmalıdır. Size bir telefon kadar yakınız.

0 212 597 10 13