Blog

Evinizi Kışa Hazırlayın!

Evinizi Kışa Hazırlayın!

Yazın hava daha sıcak ve aydınlık bu nedenle evlerde sürekli camlar perdeler açıktır. Oysaki kışın  karanlık , kasvetli havası evlerimizin içine de yansır.

Kışı evlerimizde rahat ve kolay geçirmek hem beden hem de ruh sağlığımız için önemlidir.

5  pratik, uygulanabilir yöntemle bu kışı evlerinizde rahat geçecek! İşte Detaylar…+ Yazın açık pencerelerden dolan tozlarla, gözle görülmeyen mikroorganizmalar ve bakterilerle kirlenen koltuklarımızı, derinlemesine temizletmek için profesyonel koltuk yıkama şirketlerine başvurabiliriz. Böylece  kışa daha hijyenik bir ortamda başlamak için birinci adımı atmış oluruz.

+ İkinci adım Halıların temizliğidir. Halılarımızı nasıl yaza girerken yıkatıyorsak,  kışa girerken de yıkatmamız gerekir. Üstelik Halı temizliği eski zamanlarda olduğu gibi zor değil. Profesyonel halı yıkama şirketleri tarafından halılarımız evlerinizden alınıp birkaç gün içinde, bu sefer tertemiz, parlak ve mikroplarından arınmış bir şekilde evlerinize teslim edilir.

Halı yıkama‘nın faydaları hakkında daha detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.

+ Ve sıra geldi perdelere,  kışın daha fazla enerji ve ışığa ihtiyacınız var. Bu nedenle yazın bizi güneş ışından koruyan  koyu renkli perdeleri; açık renkli, ışık geçirgenliği yüksek perdelerle değiştirme zamanı geldi. Böylece  gün ışığından daha fazla yararlanacağız.

+ Dışarının soğuğu evlerimizin içine dolmamalı bu nedenle  cam ve kapılarda soğuk havayı içeri alabilecek arızalar varsa bunları tamir ettirin!

+ Kışın vaktimizin çoğunu evde geçiririz. Daha keyifli zamanlar geçirmek için  yere sereceğimiz  post ya da kilimler ve yer minderleri ile oluşturacağımız oturma köşeleri evlerimize daha da canlılık katacaktır.

Üstelik post ve kilimlerin temiziliğini de halı yıkama şirketlerine kolayca yaptırabilirsiniz.

Gürsa Halı Yıkama Halılarınızın temizliği için garanti sunar, Halılarınız Hırsızlık,Bozulma ve Yangına Karşı GÜRSA HALI YIKAMA Güvencesindedir.

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama Servis Bölgelerimiz için bu  linke tıklayın !