Blog

Halı Modası 2014

Halı Modası 2014

Günümüzün ileri teknolojisi sayesinde 2014 halı modasında da çok güzel seçenekler yaratılmış, halıda görsellik ve kalite anlayışı bu sene de ön plana çıkmakta.

Özel desen ve dokuları sayesinde   halılar mobilyaların altında bir fon oluşturmaktan çok daha öte, artık önemli birer tasarım unsuru olarak görülüyorlar. Ve 2014’te  Çiçekli, ekoseli, 3d baskılı,  hatta cüretkar desenli halı ve kilimleri yaygın olarak görsek de daha sade desenler içeren halılar da popülerliğini hala koruyor.

Müşterilerin yenilik ve değişim arayışında olsa da temizlikte kullanıcılar için çok önemli;  ve teknolojide  gerçekleşen  gelişmeler de kir tutmayan, su geçirmeyen  vb..  halılarla hayatımıza dahil etmiş durumda.

Ve 2014’te   yaşadığınız ortamda bir değişiklik yapma kararı alırsanız değişime mutlaka halınızdan başlayın. Sadece halı değişikliği bile tüm evinizi yenilediğiniz hissini yaratacaktır.

Halılarınızın temizliği ve Halı Yıkamayı da sakın kendinize dert etmeyin. Kaliteli hizmet anlayışı ile Gürsa Halı Yıkama bir telefon kadar yakınınızda;  0 212 597 10 13

“Halılarınız Hırsızlık,Bozulma ve Yangına Karşı GÜRSA HALI YIKAMA Güvencesindedir.” Güvenilir ve Kaliteli Halı Yıkama; Gürsa Halı Yıkama’da yapılır.